Připravte se na změnu DPH

Vážení zákazníci,

konsolidační balíček vlády aktuálně počítá s mnohými změnami, mezi které patří i výrazné úpravy v sazbách DPH. Změna DPH se dotkne každého z Vás. 

Jaké sazby DPH se mění:

V ANETE na nic nečekáme a máme pro Vás připraven postup a nástroje, se kterými všechny změny snadno zvládnete. Podívejte se na postupy, které jsme pro Vás připravili.

Sazby DPH - Zobrazení zákona a paragrafu,

Máte obavy, že to nezvládnete?

S našimi jednoduchými postupy nepochybně ano! Přesto se na nás s pomocí můžete obrátit! Kontaktujte svého obchodního zástupce nebo pište na naši podporu. Se změnou sazby DPH Vám rádi poradíme a ukážeme, co je třeba změnit a zbytek Vám již půjde bez problémů.

1 Karta č. 1
2 Karta č. 3
Karta č. 1

Titul č. 1

Sed augue ipsum, egestas nec, vestibulum et, malesuada adipiscing, dui. Vestibulum dapibus nunc ac augue. Aenean tellus metus, bibendum sed, posuere ac, mattis non, nunc. Aenean imperdiet. Aenean imperdiet.
Karta č. 3

Název #3

Morbi mattis ullamcorper velit. Sed hendrerit. Suspendisse enim turpis, dictum sed, iaculis a, condimentum nec, nisi. Vestibulum facilisis, purus nec pulvinar iaculis, ligula mi congue nunc, vitae euismod ligula urna in dolor. Cras dapibus.